跳过导航

Daha iyi uygulamalar oluşturun, verilerinizi olmaları gereken yere hızlıca götürün

Kullanıcılarınız nerede olursa olsun, daha iyi kontrol ve ölçeklendirme ile verilerinizin kopyalarını elde edin

资源“Daha iyi uygulamalar oluşturun, verilerinizi olmaları gereken yere hızlıca götürün”不在 中文(简体) 中提供。该信息在 Türkçe 中提供。

发布时间:2018/3/5

Kurumunuzun küresel erişimini genişlettiğinizde ürün ve hizmetleriniz için yeni pazarlar bulursunuz. Bu, daha fazla potansiyel müşteri, daha büyük büyüme potansiyeli ve daha yüksek yatırım getirisi anlamına gelir. Ancak, bu gelişen pazarlardan fayda sağlamak için en iyi ve en tutarlı kullanıcı deneyimini sunmanız gerekir. Bunu gerçekleştirmek için artık modern uygulamaları, dünya çapında dağıtılmış bir veritabanında, belirli bir ölçekte oluşturma, kurma ve yönetme olanağına sahipsiniz. Böylece verilerinizi, veri merkezinizde saklama konusunda yaşanacak sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

Küresel Ölçekte Büyük Verilerle Modern Uygulamalar Oluşturun adlı e-kitabı okuyun ve küresel olarak dağıtılan, kullanıma hazır veritabanı hizmeti Azure Cosmos DB'nin modern veri yönetimi dünyasını nasıl dönüştürdüğünü öğrenin. Sektörün en iyisi olan kurumsal düzeyde güvenlik ve uyumlulukla verilerinize olan erişimi kullanılabilir durumda, tutarlı ve güvenli tutun. Beş tane iyi tanımlanmış tutarlılık modeline bağlı olarak kullanıcılarınız için en iyi uygulama deneyimini geliştirmeye başlayın:

• Güçlü: Veri tutarlılığını destekler. Bankalar, e-ticaret işlemleri ve çevrimiçi rezervasyon için idealdir.

• Sınırlanmış Eskime Durumu: Makul bir sürede ve kronolojik sıralamada doğru verileri sunar. En iyi şekilde GPS veri toplama ve nakliye uygulamalarıyla çalışır.

• Oturum: Profil güncelleştirmeleri, müzik uygulamaları ve perakendeye yardımcı olacak mantıksal ve gerçek zamanlı veriler sağlar.

• Tutarlı Ön Ek: Kullanıcıya verileri sıralı şekilde sunar. Örnek olarak güncel spor haberleri ve sosyal medya yorumları verilebilir.

• Nihai: Yazma sırasına göre erişilebilirliği vurgular. Ürün incelemeleri, duvar mesajları ve makbuzlara erişim için idealdir.

Bize kendinizden bahsedin ve Küresel Ölçekte Büyük Verilerle Modern Uygulamalar Oluşturun e-kitabını hemen indirin.

Bu kaynağın dili İngilizcedir.


登录以下载

- 或 -

请提供其他详细信息并提交。

Microsoft 可能会使用你的联系人信息来提供有关 Microsoft Azure 及其他 Microsoft 产品和服务的更新和特别优惠。可随时取消订阅。若要了解更多信息,请参阅隐私声明