O2 Czech Republic a.s.

O2 Czech Republic a.s.

O2 Czech Republic a.s. 配置文件不在 中文(简体) 中提供。该信息在 Čeština 中提供。

概述

O2 je největším poskytovatelem telekomunikačních služeb na českém trhu s nejrychlejším přímým přístupem zákazníků do internetu přes ADSL a Mobilní síť. V současnosti provozuje téměř 8,5 milionů mobilních a pevných linek (ČR a SK), což z něj činí jednoho z čelních poskytovatelů plně konvergovaných služeb v Evropě.

Zákazníkům mobilních služeb v Česku nabízí O2 nejmodernější technologie HSPA+ a LTE. Zákazníkům pevných sítí nabízí VDSL připojení k internetu nebo připojení přes optickou síť.

O2 věnuje mimořádnou pozornost využití růstového potenciálu především v oblasti ICT. Díky tomu, že má přístup k datovým centrům o celkové rozloze 7 300 metrů čtverečních patří k největším hráčům v oblasti hostingových a cloudových služeb, stejně jako v oblasti managed services. Jako první v ČR a střední Evropě získala tato datová centra certifikaci úrovně TIER III.

Na Slovensku, kde O2 působí od roku 2007, využívalo na konci roku 2016 mobilní služby operátora bezmála 1,9 milionu lidí. V současnosti zaujímá pozici trojky na slovenském telekomunikačním trhu.

O2 IT Services je stoprocentní dceřinou společností a členem koncernu O2 Czech Republic a.s a je expertem v oblasti informačních technologií. Svými službami pokrývá celý životní cyklus IT. Portfolio tvoří především IT/business consulting, systémová integrace, aplikační vývoj a vývoj tzv. Managed Services, služby provozu a optimalizace IT a řešení bezpečnosti IT.

O2 IT Services vhodně standardizovaná řešení IT produktů a individuální řešení na míru. Díky využití standardizovaných stavebních bloků IT jsou služby nejen snadno přizpůsobitelné požadavkům zákazníka, ale také umožňují efektivně aplikovat principy Best Practice.

O2 Czech Republic a.s., IČ 60193336, DIČ CZ60193336, Praha 4, Michle, Za Brumlovkou 266/2, PSČ 14022, zapsaná v Obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 2322

联系我们

访问网站

+420 271426112

korporace@o2.cz

相关的 Azure 产品

Azure 解决方案