Przygotowanie na zakończenie wsparcia technicznego dla systemu Windows Server 2008

Bu kaynak Polski dilinde sunulmaktadır.

Yayımlanma tarihi: 17.09.2018

Okres wsparcia dodatkowego dla systemu Windows Server 2008 i 2008 R2 zakończy się 14 stycznia 2020 r. Najwyższy już czas, aby zacząć przygotowania w celu uniknięcia jakichkolwiek przerw w działalności. 

Przeczytaj ten e-book, aby dowiedzieć się, jak szybka i mająca niewielki wpływ na firmę migracja do platformy Azure pozwoli na otrzymywanie regularnych aktualizacji zabezpieczeń w celu ochrony przed atakami, pomoże w zachowaniu zgodności z przepisami branżowymi i udostępni inteligentne możliwości chmury w najnowszych innowacyjnych rozwiązaniach. Wszystko to bez konieczności zdobywania nowych umiejętności i przy użyciu znanych narzędzi firmy Microsoft. 

Uzyskasz informacje także o następujących kwestiach:
  • Możliwości i korzyści związane z platformą Azure — dlaczego Azure to najlepsza chmura dla systemu Windows Server. 
  • Oszczędność kosztów — jak Korzyść użycia hybrydowego platformy Azure i Azure Reserved Virtual Machine Instances umożliwiają zaoszczędzenie do 80% na wirtualnych maszynach.* 
  • Strategie migracji — odkryj najlepsze rozwiązania i podejścia, które możesz zastosować w przypadku własnej migracji.*Oszczędności rzędu 80% w przypadku kombinacji systemu Windows Server i usługi Azure Reserved Instance wykupionej na okres trzech lat. Oszacowanie nie obejmuje kosztów pakietu Software Assurance. Porównanie przykładowego rocznego kosztu dwóch maszyn wirtualnych D2V3 z systemem Windows Server. Oszczędności w przypadku dwóch maszyn wirtualnych D2V3 w regionie Zachodnie stany USA 2, działających przez 744 godziny miesięcznie przez 12 miesięcy; podstawowa stawka za obliczenia jest równa stawce za korzystanie z systemu SUSE Linux Enterprise dla regionu Zachodnie stany USA 2. Ceny platformy Azure na dzień 24 kwietnia 2018 r. Ceny mogą ulec zmianie. Rzeczywiste oszczędności mogą się różnić w zależności od lokalizacji, typu wystąpienia lub użycia.

İndirmek için oturum açın

- Veya -

Lütfen biraz daha ek ayrıntı sağlayın ve gönderin.

Microsoft, Microsoft Azure ile diğer Microsoft ürün ve hizmetleri hakkında güncelleştirmeler ve özel teklifler sunmak üzere iletişim bilgilerinizi kullanabilir. İstediğiniz zaman aboneliğinizi kaldırabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gizlilik bildirimini okuyun.