Predica Business Solutions

Predica Business Solutions

Health Information

Predica Business Solutions profili, Türkçe dilinde kullanılamaz. Bilgiler Polski dilinde sunulmuştur.

Genel Bakış

Predica Business Solutions jest partnerem Microsoft Azure Chmura specjalistą z siedzibą w Polsce z wielką głębią doświadczenia i wiedzy dostarczonej przez zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów (Certified Professional Microsoft Najcenniejszych) oraz szeroki wachlarz kompetencji Microsoft.
Dostarczamy zautomatyzowane i zoptymalizowane cloud rozwiązań zapewniających szybkość, wydajność, ciągłość i elastyczność na podstawie pakietu Microsoft rozwiązań w chmurze dla środowisk prywatnych, publicznych lub hybrydowych.

Mamy przyspieszyć przyjęcie mocy Microsoft Azure i skupić się na prawidłowym i skrupulatnego planowania wstępnego projektu. Nasze kluczowe usługi dla osiągnięcia pożądanych celów biznesowych należą:

• Infrastructure-as-a-service - Korzystanie z usług Azure równowagi, takich jak wirtualizacja i Microsoft System Center, konfigurujemy i dostarczanie najbardziej efektywną infrastrukturę dla obciążenia klienta. To może być dla obu środowisku testowym lub projektu pilotażowego lub kompletne rozwiązanie biznesowe przenieść do chmury. Na Predica zapewniamy ciągłość i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
• Migracja - Zarządzamy oceny i przejście do chmury, w tym zarówno infrastruktury i rozwiązań biznesowych, takich jak Office 365, SharePoint ujednoliconej komunikacji i integracji z istniejącymi rozwiązaniami w chmurze apartamentów.

Z badania istniejących systemów IT do budowania planu i plan przekształcenia firmy do infrastruktury IT w chmurze, Predica Business Solutions jest partnerem strategicznym konsulting IT wyboru. Pokażemy, w jaki sposób prawo prywatne / hybrydowy / środowiska chmury publicznej w oparciu o Microsoft Azure mogą obniżyć koszty i zwiększyć wydajność tak, że może stać się bardziej dynamiczna i wspierania wzrostu gospodarczego i różnorodności.

Bizimle iletişim kurun

Web sitesini ziyaret edin

+48 796 683 575

contact@predica.pl