Deset hlavních strategických technologických trendů v roce 2018: inteligentní aplikace a analytické nástroje

Získejte zdarma zprávu společnosti Gartner zaměřenou na inteligentní aplikace a analytické nástroje.

O recurso está disponível em Čeština.

Publicado: 31/10/2018

Inteligentní aplikace, známé také jako „chytré aplikace“, mají potenciál zcela změnit, jak vývojáři vytvářejí a nasazují své projekty. Mnoho organizací se už spoléhá na to, že všichni jejich vývojáři využívají techniky umělé inteligence (AI) a strojového učení, které jim umožňují se odlišit, a další se k nim připojí, protože stále více z nich začíná chápat výhody umělé inteligence a vývoj inteligentních aplikací je teď ještě jednodušší a cenově dostupnější. 


Společnost Gartner v této zprávě zkoumá současný stav v oblasti inteligentních aplikací a analytických nástrojů a nabízí prakticky použitelné rady, jak se připravit na to, co nás v příštích několika letech čeká. Umožňuje vám seznámit se s nejnovějším vývojem v oblasti aplikací využívajících umělou inteligenci a zjistit, kam byste měli zaměřit své úsilí při vytváření vašich vlastních aplikací. 

V této stručné zprávě najdete následující informace:

  • Doporučení pro vyžívání umělé inteligence ve vašich aplikacích 
  • Příklady, jak organizace používají aplikace založené na umělé inteligence, uspořádané podle odvětví 
  • Jaké přínosy můžete od aplikací využívajících umělou inteligenci očekávatEntre para baixar

- Ou -

Forneça alguns detalhes adicionais e envie.

A Microsoft pode usar suas informações de contato para fornecer atualizações e ofertas especiais sobre o Microsoft Azure e outros produtos e serviços da Microsoft. Você pode cancelar a assinatura a qualquer momento. Para saber mais, leia a política de privacidade.