Naar hoofdinhoud gaan

Daha iyi uygulamalar oluşturun, verilerinizi olmaları gereken yere hızlıca götürün

Kullanıcılarınız nerede olursa olsun, daha iyi kontrol ve ölçeklendirme ile verilerinizin kopyalarını elde edin

Deze resource is beschikbaar in Türkçe.

Gepubliceerd: 5-3-2018

Kurumunuzun küresel erişimini genişlettiğinizde ürün ve hizmetleriniz için yeni pazarlar bulursunuz. Bu, daha fazla potansiyel müşteri, daha büyük büyüme potansiyeli ve daha yüksek yatırım getirisi anlamına gelir. Ancak, bu gelişen pazarlardan fayda sağlamak için en iyi ve en tutarlı kullanıcı deneyimini sunmanız gerekir. Bunu gerçekleştirmek için artık modern uygulamaları, dünya çapında dağıtılmış bir veritabanında, belirli bir ölçekte oluşturma, kurma ve yönetme olanağına sahipsiniz. Böylece verilerinizi, veri merkezinizde saklama konusunda yaşanacak sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

Küresel Ölçekte Büyük Verilerle Modern Uygulamalar Oluşturun adlı e-kitabı okuyun ve küresel olarak dağıtılan, kullanıma hazır veritabanı hizmeti Azure Cosmos DB'nin modern veri yönetimi dünyasını nasıl dönüştürdüğünü öğrenin. Sektörün en iyisi olan kurumsal düzeyde güvenlik ve uyumlulukla verilerinize olan erişimi kullanılabilir durumda, tutarlı ve güvenli tutun. Beş tane iyi tanımlanmış tutarlılık modeline bağlı olarak kullanıcılarınız için en iyi uygulama deneyimini geliştirmeye başlayın:

• Güçlü: Veri tutarlılığını destekler. Bankalar, e-ticaret işlemleri ve çevrimiçi rezervasyon için idealdir.

• Sınırlanmış Eskime Durumu: Makul bir sürede ve kronolojik sıralamada doğru verileri sunar. En iyi şekilde GPS veri toplama ve nakliye uygulamalarıyla çalışır.

• Oturum: Profil güncelleştirmeleri, müzik uygulamaları ve perakendeye yardımcı olacak mantıksal ve gerçek zamanlı veriler sağlar.

• Tutarlı Ön Ek: Kullanıcıya verileri sıralı şekilde sunar. Örnek olarak güncel spor haberleri ve sosyal medya yorumları verilebilir.

• Nihai: Yazma sırasına göre erişilebilirliği vurgular. Ürün incelemeleri, duvar mesajları ve makbuzlara erişim için idealdir.

Bize kendinizden bahsedin ve Küresel Ölçekte Büyük Verilerle Modern Uygulamalar Oluşturun e-kitabını hemen indirin.

Bu kaynağın dili İngilizcedir.


Hallo,

Vertel ons iets over uzelf door het onderstaande formulier in te vullen.

Alle vereiste velden zijn met * gemarkeerd