주 콘텐츠로 건너뛰기

Windows Server 2008 Desteğinin Sona Ermesine Hazırlanma

이 리소스는 Türkçe에서 제공됩니다.

게시됨: 2018-09-17

Windows Server 2008 ve 2008 R2 için sunulan genişletilmiş desteğin 14 Ocak 2020'de sona erecek olması nedeniyle işlerinizde herhangi bir kesinti olmaması için hazırlıklara başlamanızın zamanı geldi. 

Azure'a hızlı ve işlerinizi etkilemeyecek bir geçiş ile mevcut becerilerinizi kullanmaya devam edebilir, tanıdık Microsoft araçlarının tamamını kullanabilirsiniz. Bu sırada hem saldırıları önlemeye hem de sektör düzenlemeleriyle uyumluluğunuzu korumaya yardımcı olmak ve en son yenilikler için akıllı bulut özellikleri eklemek üzere sunulan düzenli güvenlik güncellemelerini alabilirsiniz. Tüm bunlara nasıl devam edebileceğinizi keşfetmek için bu e-kitabı okuyun. 

Ayrıca, şu konularda da bilgi edinebilirsiniz:
  • Azure özellikleri ve avantajları — Azure neden Windows Server için en iyi buluttur?
  •  Maliyet tasarrufları — Azure Hibrit Kullanım Avantajı ve Azure Ayrılmış Sanal Makine Örnekleri, sanal makinelerde %80'e varan oranlarda tasarruf etmenizi nasıl sağlar?* 
  • Geçiş stratejileri — kendi geçişiniz için en iyi uygulamaları ve yaklaşımları keşfedin.

*%80 tasarruf oranı, Windows Server ve üç yıllık Azure Ayrılmış Örneği kombinasyonuna dayanmaktadır. Bu tahmin, Yazılım Güvencesi maliyetlerini kapsamaz. İki D2V3 Windows Server VM'sinin örnek yıllık maliyet karşılaştırmasıdır. Tasarruf miktarları, ABD Batı 2 Bölgesi'nde ABD Batı 2 için SUSE Linux Enterprise temel bilişim hızında 12 ay boyunca ayda 744 saat çalışan iki D2V3 VM'ye dayanmaktadır. Azure fiyatlandırmasında, 24 Nisan 2018 tarihindeki fiyatlar baz alınmıştır. Fiyatlarda değişiklik yapılabilir. Elde edilecek gerçek tasarruf oranları konuma, örnek türüne veya kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

안녕하세요.

아래 양식을 작성하여 자신에 대해 간략히 알려주세요.

*가 표시된 모든 필드가 필요합니다.