ナビゲーションをスキップする

Daha iyi uygulamalar oluşturun, verilerinizi olmaları gereken yere hızlıca götürün

Kullanıcılarınız nerede olursa olsun, daha iyi kontrol ve ölçeklendirme ile verilerinizin kopyalarını elde edin

リソース 'Daha iyi uygulamalar oluşturun, verilerinizi olmaları gereken yere hızlıca götürün' は、日本語 ではご利用いただけません。この情報は Türkçe でご利用いただけます。

公開: 2018/03/05

Kurumunuzun küresel erişimini genişlettiğinizde ürün ve hizmetleriniz için yeni pazarlar bulursunuz. Bu, daha fazla potansiyel müşteri, daha büyük büyüme potansiyeli ve daha yüksek yatırım getirisi anlamına gelir. Ancak, bu gelişen pazarlardan fayda sağlamak için en iyi ve en tutarlı kullanıcı deneyimini sunmanız gerekir. Bunu gerçekleştirmek için artık modern uygulamaları, dünya çapında dağıtılmış bir veritabanında, belirli bir ölçekte oluşturma, kurma ve yönetme olanağına sahipsiniz. Böylece verilerinizi, veri merkezinizde saklama konusunda yaşanacak sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

Küresel Ölçekte Büyük Verilerle Modern Uygulamalar Oluşturun adlı e-kitabı okuyun ve küresel olarak dağıtılan, kullanıma hazır veritabanı hizmeti Azure Cosmos DB'nin modern veri yönetimi dünyasını nasıl dönüştürdüğünü öğrenin. Sektörün en iyisi olan kurumsal düzeyde güvenlik ve uyumlulukla verilerinize olan erişimi kullanılabilir durumda, tutarlı ve güvenli tutun. Beş tane iyi tanımlanmış tutarlılık modeline bağlı olarak kullanıcılarınız için en iyi uygulama deneyimini geliştirmeye başlayın:

• Güçlü: Veri tutarlılığını destekler. Bankalar, e-ticaret işlemleri ve çevrimiçi rezervasyon için idealdir.

• Sınırlanmış Eskime Durumu: Makul bir sürede ve kronolojik sıralamada doğru verileri sunar. En iyi şekilde GPS veri toplama ve nakliye uygulamalarıyla çalışır.

• Oturum: Profil güncelleştirmeleri, müzik uygulamaları ve perakendeye yardımcı olacak mantıksal ve gerçek zamanlı veriler sağlar.

• Tutarlı Ön Ek: Kullanıcıya verileri sıralı şekilde sunar. Örnek olarak güncel spor haberleri ve sosyal medya yorumları verilebilir.

• Nihai: Yazma sırasına göre erişilebilirliği vurgular. Ürün incelemeleri, duvar mesajları ve makbuzlara erişim için idealdir.

Bize kendinizden bahsedin ve Küresel Ölçekte Büyük Verilerle Modern Uygulamalar Oluşturun e-kitabını hemen indirin.

Bu kaynağın dili İngilizcedir.


サインインしてダウンロード

- または -

いくつかの追加の詳細情報を入力し、送信してください。

Microsoft は、Microsoft Azure やその他の Microsoft 製品およびサービスに関する最新情報や特別プランの情報を提供する目的で、お客様の連絡先情報を使用することがあります。サブスクリプションはいつでも解除できます。詳細については、プライバシーに関する声明をご覧ください。