Vytvořte svého prvního inteligentního bota s využitím platformy Microsoft AI

Stáhněte si Příručku pro vývojáře k vytváření aplikací využívajících umělou inteligenci

This resource is available in Čeština.

Published: 10/29/2018

Umělá inteligence (AI) urychluje digitální transformaci ve všech odvětvích. Mezi příklady patří výroba, maloobchod, finance, zdravotní péče a celá řada dalších. Pokud bude vývoj pokračovat tímto tempem, získají všechna odvětví možnost rozšířit lidskou vynalézavost. Anand Raman a Wee Hyong Tok z Microsoftu poskytují vývojářům v této e-knize podrobný plán, jak vytvořit první aplikaci využívající umělou inteligenci. 

Na příkladu aplikace Conference Buddy se seznámíte s klíčovými prvky vývoje inteligentního chatbota, který pomáhá účastníkům konference komunikovat s přednášejícími. Tato e-kniha poskytuje pozvolný úvod do nástrojů, infrastruktury a služeb na platformě Microsoft AI a naučí vás, jak vytvářet výkonné a inteligentní aplikace. 

  • Pochopíte, jak spojení cloudu, dat a umělé inteligence umožňuje organizacím vytvářet inteligentní systémy. 
  • Seznámíte se s nástroji, infrastrukturou a službami, které tvoří platformu Microsoft AI pro vývoj aplikací využívajících umělou inteligenci.
  • Naučíte aplikaci Conference Buddy nové dovednosti založené na umělé inteligenci s využitím předpřipravených funkcí AI, jako je počítačové zpracování obrazu, překlad a řeč. 
  • Získáte informace o modelu a formátu Open Neural Network Exchange.


Sign in with your preferred account

- Or -

Tell us a little about yourself.

Microsoft may use your contact information to provide updates and special offers about Microsoft Azure and other Microsoft products and services. You can unsubscribe at any time. To learn more, read the privacy statement.