ODC İş Çözümleri

ODC İş Çözümleri

ODC İş Çözümleri profile is not available in English (US). The information is available in Türkçe.

Overview

ODC İş Çözümleri reklam, pazarlama ve iletişim ajansları ve içi bölümleri onların hedef kitlelere ulaşmak için gereken güç ve hız vermek özelleştirilmiş BT çözümleri sunmaktadır.

SmartMessage ile daha fazlası

SmartMessage sorunsuz bir şekilde, verimli ve maliyet-etkin bir şekilde, karmaşık bir pazarlama karması karşısında, hedef kitle ile ilişki pazarlama müşterilerin ilgisini tanır all-in-one omni-kanal pazarlama yazılımı entegre edilmiştir.

Bir Daha Güçlü Altyapı oluşturma

Ne olursa olsun işletme büyüklüğü, Microsoft Azure eşsiz bir hız, güç ve esneklik ile tek bir entegre mimari içine teknolojinin çeşitli yerlerinde birleştirmek için kullanabilirsiniz. Sen işin her yönüyle destekleyen bir sisteme sahip olacak ekibimiz, de dahil olmak üzere:

• Azure altyapı hizmetleri-Uzmanlarımız azaltmak ya da kurum içi donanım ve bakım ihtiyacını ortadan kaldırmak için sanal makineleri ve sunucular tasarlanmış ve yükleyin. Buna ek olarak, sistem ve veriler otomatik olarak yedeklenmiş olacak böylece bir iş kesinti hızla kurtarabilirsiniz ve dünyanın her yerinden iş devam edin. Biz de iş zekası zengin bir dizi toplamak için çeşitli uygulamalar ve cihazlar entegre etmek için Azure kullanabilirsiniz.

• Office 365-Biz buluta Office 365 aboneliği göç her zaman CRM, kampanya izleme ve proje yönetimi yazılımı ile sorunsuz bir şekilde çalışarak, en son sürümüne sahip olacak sağlamak olabilir.

• Veri tabanı hizmetleri-Biz öğrenir ve uygulamalar ile uyum bir ilişkisel veritabanı için mevcut veri deposu geçirebilirsiniz. Sıfır kesinti ile hareket halindeyken, yanı sıra müşteri izolasyon ve verimlilik ile çoklu müşteri mimarisi yeniden tanımlamak Performansı ölçeklemek mümkün olacak güvenli uygulama verilerinizi tutarak tüm süre. veritabanı, tercih ettiğiniz geliştirme ortamında çalışabilir.

Microsoft Gold Certified iş ortağı olarak, biz, herhangi bir demografik her kanal boyunca marka mesajları iletmek toplamak ve müşteri ve umudu verilerini analiz ve çalışma grupları dünya çapında daha etkin işbirliği sağlamak için yeni ve daha iyi yollar sunar altyapı ve yazılım sunabilir.

Contact us

Visit website

+908502213900

oguz.kucukbarak@odc.com.tr