Predica Business Solutions

Predica Business Solutions

Health Information

Predica Business Solutions profile is not available in English (UK). The information is available in Polski.

Overview

Predica Business Solutions jest partnerem Microsoft Azure Chmura specjalistą z siedzibą w Polsce z wielką głębią doświadczenia i wiedzy dostarczonej przez zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów (Certified Professional Microsoft Najcenniejszych) oraz szeroki wachlarz kompetencji Microsoft.
Dostarczamy zautomatyzowane i zoptymalizowane cloud rozwiązań zapewniających szybkość, wydajność, ciągłość i elastyczność na podstawie pakietu Microsoft rozwiązań w chmurze dla środowisk prywatnych, publicznych lub hybrydowych.

Mamy przyspieszyć przyjęcie mocy Microsoft Azure i skupić się na prawidłowym i skrupulatnego planowania wstępnego projektu. Nasze kluczowe usługi dla osiągnięcia pożądanych celów biznesowych należą:

• Infrastructure-as-a-service - Korzystanie z usług Azure równowagi, takich jak wirtualizacja i Microsoft System Center, konfigurujemy i dostarczanie najbardziej efektywną infrastrukturę dla obciążenia klienta. To może być dla obu środowisku testowym lub projektu pilotażowego lub kompletne rozwiązanie biznesowe przenieść do chmury. Na Predica zapewniamy ciągłość i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.
• Migracja - Zarządzamy oceny i przejście do chmury, w tym zarówno infrastruktury i rozwiązań biznesowych, takich jak Office 365, SharePoint ujednoliconej komunikacji i integracji z istniejącymi rozwiązaniami w chmurze apartamentów.

Z badania istniejących systemów IT do budowania planu i plan przekształcenia firmy do infrastruktury IT w chmurze, Predica Business Solutions jest partnerem strategicznym konsulting IT wyboru. Pokażemy, w jaki sposób prawo prywatne / hybrydowy / środowiska chmury publicznej w oparciu o Microsoft Azure mogą obniżyć koszty i zwiększyć wydajność tak, że może stać się bardziej dynamiczna i wspierania wzrostu gospodarczego i różnorodności.

Contact us

Visit website

+48 796 683 575

contact@predica.pl